Skip to main content

Pożar domu jednorodzinnego w Mikołowie

W nocy o godzinie 2:46 zostaliśmy zadysponowani do pożaru domu 1-rodzinnego w Mikołowie przy ul. Długiej. Na miejsce udał się zastęp na ciężkim samochodzie gaśniczym. Po dojeździe okazało się, że zapaleniu uległa dach. Ugaszenie wszystkich zarzewi ognia wymagało rozebrania dużej części konstrukcji.

W działaniach m.in. brały udział:

  • KP PSP w Mikołowie,
  • JRG Mikołów,
  • OSP Kamionka,
  • OSP Śmiłowice,
  • OSP Paniowy,
  • OSP Mokre,
  • OSP Łaziska Średnie,
  • OSP Wyry,
  • OSP Gostyń.

Nasz zastęp powrócił do remizy przed godziną 5.

Dowiedz się więcej

Pożar budynku socjalnego w Łaziskach Średnich O 21:32 zostaliśmy zadysponowani do pożaru budynku socjalnego w Łaziskach Średnich przy ulicy Wyrskiej. Na miejsce udał się zastęp na samochodzie GCBA 5/24. W momencie wybuchu pożaru w budynku znajdow...
Pożar sadzy w kominie O godzinie 11:11 zostaliśmy zadysponowani do pożaru sadzy w kominie domu jednorodzinnego przy ul. kpt. Jana Rybczyńskiego. Do zdarzenia, o 11:14, wyjechał 6-osobowy zastęp na wozie GBA 2,5/16 marki St...
Pożar hali magazynowej w Wyrach 30. października o godzinie 9:17 jednostka OSP Gostyń została zadysponowana do pożaru hali magazynowej przy ulicy Pszczyńskiej w Wyrach. Zapaleniu uległy składowane tam odpady z tworzyw syntetycznych....

One thought on “Pożar domu jednorodzinnego w Mikołowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.