Samochody pożarnicze ustawione na drodze.

1% podatku dla naszej straży za rok 2016

Niezmiernie miło nam poinformować, że zechcieli państwo przekazać kwotę 3 059,58 zł w ramach jednego procenta za rok 2016 na rzecz OSP Gostyń. Niebawem poinformujemy o dokonanych zakupach z wykorzystaniem tych środków.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do mieszkańców Gostyni i sympatyków naszej jednostki o wsparcie w rozliczeniach za rok 2017. Aby to zrobić w zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać:

• numer KRS: 0000116212,
  • cel szczegółowy: OSP w Gostyni, 43-176 Gostyń, ul. Pszczyńska 296, woj. Śląskie.

Chcemy podkreślić, że każdego roku interweniujemy kilkadziesiąt razy, a pozyskane pieniądze pozwalają nam na zakup sprzętu niezbędnego do ratowania życia i mienia, środków ochrony osobistej dla strażaków i umundurowania. Ponad to, zawsze szczegółowo informujemy o wszystkich wydatkach poczynionych w ramach kwoty z jednego procenta. Wsparcie nas oznacza, że Twój podatek dochodowy zostaje w naszej miejscowości.

Serdecznie dziękujemy za każdą formę wsparcia naszej działalności!

One thought to “1% podatku dla naszej straży za rok 2016”