Skip to main content

Zakończenie akcji kalendarz 2018

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie naszych strażaków podczas roznoszenia kalendarzy na rok 2018. W ramach wolnych datków wsparli nas państwo rekordową kwotą 6150 złotych. W ciągu przyszłego roku będziemy na bieżąco informować o zakupach dokonanych w ramach tej puli. Pieniądze z akcji kalendarzowych w ubiegłych latach najczęściej służyły jako środki własne przy zakupach finansowanych z dotacji dla jednostek Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, z tzw. jednego procenta lub z Urzędu Gminy Wyry.

Podziękowania ślemy także sponsorom dzięki którym kolejny raz możliwe było wydanie kalendarza (kolejność alfabetyczna):

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem gostyńscy strażacy składają sympatykom i osobom związanym z naszą jednostką życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, pogody ducha oraz realizacji wszystkich zamierzonych celów prywatnych i zawodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.