Skip to main content

Pożar budynku socjalnego w Łaziskach Średnich

O 21:32 zostaliśmy zadysponowani do pożaru budynku socjalnego w Łaziskach Średnich przy ulicy Wyrskiej. Na miejsce udał się zastęp na samochodzie GCBA 5/24. W momencie wybuchu pożaru w budynku znajdowało się około 20 osób, z których większość zdołała się ewakuować jeszcze przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej. Niestety 3 osoby poniosły śmierć.

W działaniach m.in. brały udział:

  • JRG Mikołów,
  • OSP Łaziska Średnie,
  • OSP Łaziska Górne,
  • OSP Łaziska Dolne,
  • OSP Wyry,
  • OSP Gostyń.

Nasz zastęp powrócił do remizy przed północą.

Więcej informacji o zdarzeniu jest dostępnych m.in. na stronach Dziennika Zachodniegotvn24 lub onet ŚLĄSK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.