Skip to main content

Wypadek na ul. Łuczników w Gostyni

O godzinie 14:30 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego na ulicy Łuczników. Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na wykonaniu dostępu do kierowcy. Poszkodowany został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. W akcji brały udział: 2 zastępy z JRG Mikołów oraz zastęp z OSP Gostyń. Po niecałej godzinie wróciliśmy do bazy.

Dowiedz się więcej

Samochód przygnieciony przez wiatę garażową O 21:16 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia wywołanego silnym wiatrem. Na jednej z posesji w Gostyni zerwana została wiata, która spadła na zaparkowany pod nią samochód. Działania polegały na uniesi...
Wypadek samochodowy na ul. Pszczyńskiej w Gostyni O godzinie 12:43 ponownie zostaliśmy alarmowani do wypadku na ul. Pszczyńskiej w Gostyni. Zderzyły się dwa samochody: osobowy oraz dostawczy. W zdarzeniu brał udział także trzeci samochód. W akcji bra...
Zderzenie autobusu i dwóch samochodów ciężarowych... 13. listopada o 14:33 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w Wyrach na ul. Pszczyńskiej. W kolizji uczestniczyły dwa samochody ciężarowe oraz autobus. Do działań skierowane zostały: JRG Mikołów, JRG nr...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.