Skip to main content
Strażak z OSP Gostyń ćwiczy cięcie słupka A narzędziem marki Lucas

Ćwiczenia na złomowisku

Wolne chwile wykorzystujemy na samodoskonalenie. Dzięki uprzejmości wielu osób mogliśmy przeprowadzić ćwiczenia na złomowisku i sprawdzić się w symulacji wypadku samochodowego i działaniach ratownictwa technicznego.  Dziękujemy osobom, bez których nie byłoby to możliwe.

Dowiedz się więcej

KIELCE IFRE-EXPO Trzech naszych członków prywatnie odwiedziło dzisiaj Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO. Zobaczyliśmy wiele nowoczesnego sprzętu i wyposaż...
Recertyfikacyjny kurs kwalifikowanej pierwszej pom... Od 2. do 3.czerwca czterech naszych strażaków uczestniczyło w kursie recertyfikacyjnym z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zajęcia wraz z egzaminem odbywały się w sali szkoleniowej OSP Wyry. Ws...
Ćwiczenia i test instalacji pożarniczych na samoch... Korzystając z dobrej pogody przeprowadzono ćwiczenia. Przy okazji sprawdzono sprawność działka, szybkiego natarcia oraz instalacji wodno-pianowej na naszego samochodu marki Jelcz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.