Napis dziękujemy z grafiką promocyjną Bitwy o Wozy w tle.

Zajmujemy 1. miejsce w Bitwie o Wozy!

Wielka radość w naszej jednostce! Przed chwilą MSWiA oficjalnie potwierdziło, że Gmina Wyry miała największą frekwencję w byłym woj. katowickim. Dzięki szczególnej mobilizacji mieszkańców Gostyni nagroda, czyli promesa na zakup nowego samochód gaśniczego, trafi do nas!

Ogromnie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję. Przede wszystkim, mieszkańcom obu miejscowości za oddane głosy. Dziękujemy również wszystkim, którzy przekazali informację o inicjatywie wśród swoich rodzin i znajomych. Dziękujemy OSP Wyry za włączenie się w rywalizację. Bardzo dziękujemy Panu Michałowi Kopańskiemu za zainicjowanie akcji oraz aktywną promocję profrekwencyjnej postawy.

Zgodnie z deklaracją ministerstwa promesy będą rozdane w ciągu 2 tygodni. Mamy nadzieję, że wszystkie formalności związane z zakupem przebiegną bez większych problemów i w ciągu kilku miesięcy będziemy, wspólnie z mieszkańcami, cieszyć się nowym samochodem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.