Skip to main content
Drużyny PSP Mikolów i OSP Gostyń na boisku siatkarskim

Powiatowy turniej siatkówki strażaków

Dzisiaj w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Gostyni odbył się powiatowy turniej siatkówki strażaków. W zmaganiach wzięły udział drużyny: OSP Gardawice, OSP Gostyń, OSP Jaśkowice, OSP Mokre i PSP Mikołów. Po rozegraniu 10 meczy w systemie każdy z każdym klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

  • I miejsce OSP Gardawice,
  • II miejsce OSP Mokre,
  • III miejsce PSP Mikołów.

Nasza drużyna zajęła miejsce IV.

Podziękowania

Organizatorem turnieju był Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych (ZP ZOSP) RP w Mikołowie oraz OSP Gostyń. Bardzo dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu turnieju: Starostwu Powiatowemu, pani wójt Gminy Wyry Barbarze Prasoł, panu Piotrowi Chrzęszczykowi za sędziowanie, właścicielom restauracji Stara Chata za przygotowanie posiłku oraz dyrekcji Zespołu Szkół w Gostyni za udostępnienie obiektu. Turniej z ramienia ZP ZOSP RP nadzorował dh Józef Świerczyna i dh naczelnik Piotr Rzepka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.