Skip to main content

[Aktualizacja 17.11] Kalendarz 2024

[Aktualizacja 17.11]

Kolportaż naszych kalendarzy będziemy kontynuować jutro (sobota) od godziny 10:00. Zamierzmy trafić do pozostałych domów przy ulicach Rybnickiej i Motyla wraz z bocznymi. Tym samym nasza akcja zmierza ku końcowi. Dzisiaj nasi straży nie będą kwestować.

Wczoraj zgodnie z planem odwiedziliśmy prawie całą ulicę Rybnicką wraz z drogami bocznymi. Byliśmy również na części ulicy Motyla i Dębowej. Dziękujemy za pozytywny odzew.

[Aktualizacja 16.11]

To już czwarty dzień „Akcji kalendarz”. Dzisiaj odwiedzimy ulice Dębową, Brzozową oraz pozostałą część ulicy Rybnickiej (numery parzyste od ul. Akacjowe do granicy z Orzeszem, numery nieparzyste między ulicą W. Bojdoła a szkołą podstawową oraz od ul. Leśnej do granicy z Orzeszem) wraz z drogami bocznymi (W. Bojdoła, Pszczela, ks. T. Mamzera, Wiśniowa, Kasztanowa, Klonowa, Jarzębinowa i Jesionowa).

Jeżeli czas i pogoda pozwolą, zjawimy się również na ul. Motyla, W. Drzymały, Lipowej, Stokrotek, Sasanek, F. Kłosa, Wierzbowej, Czereśniowej, Bukowej i Obrońców Ziemi Śląskiej.

Ogromnie dziękujemy za pozytywny odzew w dniu wczorajszym. Byliśmy na ulicach Zaleśnej, Brzeźnej, ks. F. Olmy, płk. W. Kiełbasy, Zajęczej, kpt. J. Rybczyńskiego, Grabowej, Magnolii, Leśnej, Migdałowej, Akacjowej oraz części Rybnickiej, Miarowej i Motyla.

Do zobaczenia!

[Aktualizacja 15.11]

Kontynuujemy kolportaż naszych kalendarzy.

Dzisiaj będziemy na ulicach Zaleśnej oraz Rybnickiej wraz z ulicami bocznymi. Odwiedzimy również pozostałą część domów przy ulicy Miarowej.

Dziękujemy za miłe przyjęcie wczoraj. Byliśmy na ulicach Tyskiej, Tęczowej, Pod Lasem, Sosonowej, Pszczyńskiej oraz części Miarowej.

Do zobaczenia!

[Aktualizacja 14.11]

Pierwszy dzień „Akcji kalendarz” za nami. Wczoraj odwiedziliśmy ulice: Łuczników, Fr. Fityki, Jodłową oraz część Pszczyńskiej (od remizy do granicy z Wyrami).

Dzisiaj planujemy odwiedzić mieszkańców przy ulicach Tyskiej, Tęczowej, Sosnowej, Pod Lasem oraz pozostałej części ulicy Pszczyńskiej (od remizy do granicy z Kobiórem).

Dziękujemy za pozytywny odzew!

[Tekst oryginalny]

Już dzisiaj rozpoczynamy coroczny kolportaż kalendarzy strażackich wśród mieszkańców naszej miejscowości. Akcję rozpoczynamy od ulic Łuczników i Pszczyńskiej (od granicy z Wyrami w kierunku centrum miejscowości). Będziemy odwiedzać Państwa domy w dni robocze w godzinach od 17 do 20 oraz w soboty od 10 do 13.

Równocześnie będziemy zbierać darowizny na cele statutowe naszej jednostki, m.in. umundurowanie, sprzęt ratowniczo-gaśniczy czy pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem samochodów pożarniczych. Strażacy oraz członkowie MDP zaangażowani w akcję, będą ubrani w mundury z emblematami gostyńskiej straży oraz będą posiadali legitymacje członkowskie. Z góry dziękujemy za pozytywny odezw i wszelkie datki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.