Skip to main content

I manewry ratowniczo-gaśnicze MDP powiatu mikołowskiego im. dh. Sławomira Bijaka

Dzisiaj pięcioro członków gostyńskiej młodzieżowej drużyny pożarniczej uczestniczyło w „I manewrach ratowniczo-gaśniczych młodzieżowych drużyn pożarniczych powiatu mikołowskiego im. dh. Sławomira Bijaka„. Wydarzenie rozpoczęło się apelu na placu ratuszowym w Łaziskach Górnych. Otwarcia dokonał Komendant Powiatowy PSP w Mikołowie st. bryg. Damian Krawczyk. Głównym założeniem ćwiczeń było gaszenie rozległego pożaru lasu.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego pionierskiego przedsięwzięcia. Szczególnie dziękujemy i gratulujemy pomysłodawcom oraz głównym organizatorom manewrów, czyli Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaziskach Górnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.