Skip to main content

Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Mikołowie

W Ornontowicach odbył się zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych (OP ZOSP) RP w Mikołowie. Na zjeździe przedstawiono sprawozdanie z działalności za okres 2011 – 2016 oraz wybrano nowe władze na kolejne pięć lat. Prezesem ponownie został wybrany Sławomir Bijak, wiceprezesami zostali Józef Świerczyna oraz Dariusz Gaschi, a funkcja sekretarza przypadła Wiesławowi Kawali. Do prac w zarządzie wybrano także naczelnika OSP Gostyń Piotra Rzepkę.

Należy także dodać, że druh Rzepka na zjeździe został odznaczony Medalem Honorowym im. Bolesława Chomicza. Wyróżnienie zostało nadane za wieloletnią pracę w gostyńskiej jednostce, zarządzie powiatowym i podczas letnich obozów szkoleniowo-wypoczynkowych dla strażackiej młodzieży. Wręczenia dokonali członek prezydium zarządu wojewódzkiego Sławomir Bijak i wiceprezes zarządu wojewódzkiego Jerzy Szkatuła .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.