Poświęcenie wozu

W piątek 11 grudnia miało miejsce poświęcenie naszego nowego wozu pożarniczego. Kluczyki do wozu symbolicznie odebrali naczelnik gostyńskiej straży dh Piotr Rzepka oraz członek zarządu dh Wojciech Szołtysek.

W uroczystości wzięli udział: Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW Pan Adam Lewandowski, Komendant Powiatowy PSP w Mikołowie bryg. Damian Krawczyk, Pani Mariola Szeliga – Asystent Pani Poseł do Parlamentu Europejskiego Izabeli Kloc, Wójt Gminy Wyry Pani Barbara Prasoł, Przewodnicząca Rady Gminy Wyry Pani Joanna Pasierbek-Konieczny, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Wyry Pan Tomasz Fityka, Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Mikołowie dh Sławomir Bijak, Naczelnik OSP Wyry dh Jacek Bojdoł oraz strażacy z naszej jednostki.

fot. Gmina Wyry – dobre miejsce do zamieszkania