Podsumowanie akcji KALENDARZ 2022

Szanowni mieszkańcy Gostyni!

Niezmiernie miło nam poinformować o zakończeniu kolportażu kalendarzy. Jak zawsze chcemy z państwem podzielić się szczegółowym podsumowaniem. Łączny nakład kalendarzy wyniósł 1000 sztuk, z czego rozdaliśmy znacząco ponad 800 egzemplarzy. W ramach wolnych datków otrzymaliśmy ogromną kwotę 10 531,84 zł. W trakcie akcji otrzymywaliśmy również darowizny na nasze konto bankowe. Od początku listopada do wczoraj wpłynęło tam aż 5 340,00 zł.

Bardzo dziękujemy za to niebywałe wsparcie. Obecnie większość naszego budżetu pochłaniają opłaty bieżące tj. media, ubezpieczenie i badania strażaków, przeglądy samochodów, paliwo itp. Dzięki dodatkowym środkom jesteśmy w stanie wymieniać zużyte środki ochrony osobistej, kupować nowoczesny sprzęt ratowniczy, czy szkolić naszych strażaków i młodzieżową drużynę pożarniczą.

Ślemy również serdeczne podziękowania do sponsorów, którzy pokryli koszty druku kalendarzy: