Skip to main content

[Aktualizacja 08.12] Kalendarz 2022

[Aktualizacja 08.12]

Kolpoltaż naszych strażackich kalendarzy powoli dobiega końca. Pragniemy podziękować za ciepłe przyjęcie i miłe słowa, z którymi spotkaliśmy się podczas akcji. Podsumowanie przedstawimy 18 grudnia w Internecie. Do tego czasu można jeszcze odebrać kalendarz w obu gostyńskich parafiach (od niedzieli) i Gminnym Przedszkolu w Gostyni (od poniedziałku). Zapraszamy również do naszej remizy w sobotę między 10:00 a 12:00.

[Aktualizacja 07.12]

Wczoraj otrzymaliśmy dodatkowe 200 sztuk naszych kalendarzy. Dzisiaj mamy nadzieję odwiedzić wszystkie pozostałe domy, tj. numery parzyste przy ulicy Rybnickiej od skrzyżowania z ulicą Mamzera w kierunku granicy z Orzesze (wraz z ulicami bocznymi, w szczególności ulicą Kłosa).

[Aktualizacja 24.11]

Niestety cały nakład kalendaży, który zamówiliśmy, tj. 800 sztuk, wyczerpał się. Czekamy z kontynuakcją akcji na realizację dodruku przez zakład poligraficzny.

[Aktualizacja 23.11]

Po krótkiej przerwie spowodowanej niekorzystnymi warunkami atmosferycznym wracamy do odwiedzania Państwa domów.

[Aktualizacja 18.11]

Jeżeli tylko pogoda pozwoli to dzisiaj również będziemy roznosić nasze kalendarze. Zaczniemy od skrzyżowania ulic Rybnickiej oraz Motyla i będziemy kierować się w stronę Orzesza zahaczając o drogi boczne. Już teraz dziękujemy za ogromne wsparcie, które nam Państwo udzielili.

[Aktualizacja 17.11]

Kontynuujemy kolportaż naszych kalendarzy. Dzisiaj będziemy na ulicach:

  • Drzymały,
  • Pszczyńskiej (od skrzyżowania z Rybnicką w kierunku Kobióra),
  • Rybnickiej numery parzyste (od początku),
  • Rybnickiej numery nieparzyste (od skrzyżowania z ul. Motyla w kierunku Orzesza),
  • reszcie Pod Lasem.

Być może zjawimy się również na ul. Motyla.

Do zobaczenia.

[Aktualizacja 16.11]

Pierwszy dzień „Akcji kalendarz” za nami. Wczoraj odwiedziliśmy ulice: Zaleśną, Miarową (numery parzyste), Brzeźną, Olmy, Zajęczą, Kiełbasy, Rybczyńskiego, Fityki, Łuczników, większość Pszczyńskiej oraz część Rybnickiej.

Dzisiaj planujemy zjawić się na ulicach: Miarowej (numery nieparzyste), Tyskiej, być może Tęczowej oraz ponownie na Pszczyńskiej i Rybnickiej.

Dziękujemy za pozytywny odzew!

[Tekst oryginalny]

W tym roku wracamy do zwyczaju kolportażu kalendarzy strażackich wśród mieszkańców naszej miejscowości. Akcję rozpoczynamy w najbliższy poniedziałek (15 listopada). Będziemy odwiedzać Państwa domy w dni robocze w godzinach od 17 do 20 oraz w soboty od 10 do 13.

Równocześnie będziemy zbierać darowizny na cele statutowe naszej jednostki, m.in. umundurowanie, sprzęt ratowniczo-gaśniczy czy pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem samochodów pożarniczych. Strażacy oraz członkowie MDP zaangażowani w akcję, będą ubrani w mundury z emblematami gostyńskiej straży oraz będą posiadali legitymacje członkowskie. Z góry dziękujemy za pozytywny odezw i wszelkie datki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.