Skip to main content

Samochód przygnieciony przez wiatę garażową

O 21:16 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia wywołanego silnym wiatrem. Na jednej z posesji w Gostyni zerwana została wiata, która spadła na zaparkowany pod nią samochód. Działania polegały na uniesieniu konstrukcji przy użyciu sprzętu ratownictwa technicznego, aby wyprowadzić przygnieciony pojazd nie wyrządzając dalszych uszkodzeń. W akcji uczestniczyły: jeden zastęp z JRG Mikołów i jeden zastęp z OSP Gostyń. Do remizy wróciliśmy po godzinie 23.

Dowiedz się więcej

Wypadek na ul. Łuczników w Gostyni O godzinie 14:30 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego na ulicy Łuczników. Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na wykonaniu dostępu...
Wypadek samochodowy na ul. Pszczyńskiej w Gostyni O godzinie 12:43 ponownie zostaliśmy alarmowani do wypadku na ul. Pszczyńskiej w Gostyni. Zderzyły się dwa samochody: osobowy oraz dostawczy. W zdarzeniu brał udział także trzeci samochód. W akcji bra...
Zderzenie autobusu i dwóch samochodów ciężarowych... 13. listopada o 14:33 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w Wyrach na ul. Pszczyńskiej. W kolizji uczestniczyły dwa samochody ciężarowe oraz autobus. Do działań skierowane zostały: JRG Mikołów, JRG nr...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.