Skip to main content

Powiatowy turniej siatkówki strażaków

Dzisiaj w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Gostyni odbył się kolejny turniej siatkówki strażaków powiatu mikołowskiego. W zawodach wystartowało 5 drużyn: OSP Gardawice, OSP Gostyń, OSP Jaśkowice, OSP Mokre i OSP Wyry. Rozgrywki zakończyły się następującym rezultatem:

  1. miejsce zajęła OSP Gardawice,
  2. miejsce OSP Mokre,
  3. miejsce OSP Gostyń.

Organizatorzy turnieju, czyli ZP ZOSP RP w Mikołowie oraz OSP Gostyń, pragną podziękować za pomoc w organizacji zawodów: pani wójt Barbarze Prasoł i pani Ewie Taut jako przedstawicielom Gminy Wyry, starostwu powiatowemu oraz dyrektorowi SP w Gostyni pani Irenie Piszczek. Zawody, jak co roku, sędziował pan Piotr Chrzęszczyk za co serdecznie dziękujemy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.