Skip to main content
Poczet flagowy na obozie MDP w 2016 roku

Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy dla młodzieżowych drużyn pożarniczych

W dniach 27.06.16 do 09.07.16 ośmiu członków naszej młodzieżowej drużyny pożarniczej brało udział w obozie szkoleniowym w Węgierskiej Górce. Jak co roku wychowawcą na obozie był naczelnik naszej jednostki dh Piotr Rzepka. Ponad to komendantem obozu był dh Ryszard Stawowy, członek zarządu OSP Gostyń.

Dowiedz się więcej

Obóz MDP 2017 W dniach 31.07 do 12.08 odbył się w Węgierskiej Górce kolejny obóz szkoleniowo-wypoczynkowy młodzieżowych drużyn pożarniczych powiatu mikołowskiego. Z OSP Gostyń w obozie brało udział trzech członków ...
Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy dla młodzieżowych dr... W dniach 27.06.16 do 09.07.16 ośmiu członków naszej młodzieżowej drużyny pożarniczej brało udział w obozie szkoleniowym w Węgierskiej Górce. Jak co roku wychowawcą na obozie był naczelnik naszej j...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.